Projekty wentylacji i klimatyzacji

Wykonujemy projekty wentylacji i klimatyzacji w obiektach przemysłowych, budynkach mieszkalnych, biurowcach, obiektach handlowych.

Gdy myślimy o klimatyzacji i wentylacji, zwykle kojarzymy je z komfortową temperaturą i odpowiednią cyrkulacją powietrza w domu. Od razu czujemy, gdy pomieszczenie jest źle wentylowane: stajemy się senni, boli nas głowa, a niepożądane zapachy utrzymują się zbyt długo.

Mniej oczywiste skutki niewłaściwej wentylacji to wilgoć, która prowadzi do powstawania pleśni i grzybów. Żeby w budynku zdrowo się żyło lub pracowało, musi on odpowiednio „oddychać” – dlatego tak istotny jest właściwy projekt wentylacji.

Wentylacja projektowana przez INSTAL-SANIT Projekt zapewnia, że obieg powietrza w budynku będzie optymalny – a jego użytkownicy będą cieszyć się czystym i świeżym powietrzem.

Projektując systemy wentylacji, bierzemy pod uwagę parametry budynku, jego układ oraz zadania, jakie spełnia. Inne bowiem wymagania wentylacyjne stawia przed projektantami biurowiec, a inne obiekt przemysłowy.

INSTAL-SANIT Projekt zajmuje się nie tylko samą cyrkulacją powietrza, ale także jego ogrzewaniem lub chłodzeniem.

Projekty klimatyzacji dla wymagających inwestycji

Projektujemy klimatyzację dla biur, obiektów przemysłowych, rezydencji, budynków mieszkalnych i handlowych.

Zaprojektowana przez nas klimatyzacja to gwarancja komfortu i bezawaryjności. Układy wentylacyjne i rozwiązania klimatyzacyjne w INSTAL-SANIT projektują doświadczeni specjaliści, którzy mogą pochwalić się licznymi udanymi realizacjami.