Firma

Firma INSTAL-SANIT Projekt zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych i grzewczych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze biur architektonicznych oraz inwestorów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Wykonujemy projekty instalacji sanitarnych i grzewczych w zakładach produkcyjnych, budynkach usługowych oraz budynkach mieszkalnych.

Wykwalifikowana kadra projektantów

Zatrudniamy profesjonalną kadrę, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, fachową wiedzą oraz szerokimi umiejętnościami. Instalacje grzewcze i sanitarne nie mają dla nas tajemnic!

O naszym doświadczeniu i kompetencjach świadczy obszerne portfolio: przygotowaliśmy już ponad 600 projektów instalacji sanitarnych i grzewczych w biurach, obiektach przemysłowych oraz domach jednorodzinnych.

INSTAL-SANIT Projekt gwarantuje rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych zadań. Opracowując projekty zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby i oczekiwania klientów oraz specyfikę budynku. Nasze projekty zgodne są z obowiązującymi normami oraz przepisami.

Instalacje sanitarne, grzewcze - projektowanie i realizacja

Dzięki ścisłej współpracy z firmą wykonawczą  Instal-Sanit S.C. zapewniamy naszym klientom  kompleksową obsługę realizacji inwestycji - od planowania, doradztwa, kosztorysowania poprzez prace montażowe aż po uruchomione instalacji lub sieci.

Instalacje w budynku niezależnie od jego przeznaczenia muszą być nie tylko wydajne, ale także bezawaryjne i bezpieczne. Im więcej usterek, tym wyższe koszty eksploatacji, a także nieraz – w przypadku większych awarii – wydatki związane z remontem i usuwaniem szkód. Klienci oczekują od instalacji, że nie będzie zagrażała ani ich portfelom ani ich zdrowiu.

INSTAL-SANIT Projekt kierujemy się dobrem i potrzebami naszych klientów, dostarczając im projekty najwyższej jakości, opracowane przez wysokiej klasy specjalistów.